שירותי רפואה במדינת ישראל נחשבים למתקדמים מאוד ביחס למדינות אחרות החברות בארגון ה OECD, ועדות לכך ניתן למצוא בין היתר בבתי החולים כמו למשל בבית החולים שערי צדק הממוקם בעיר ירושלים. מדובר במרכז רפואי מתקדם אשר מתמחה במתן שירותי רפואה דחופים כמו גם שגרתיים לכלל הציבור, כאשר ברבות השנים הצליח המרכז הרפואי לבסס את שמו ולהפוך לאחד מהמרכזים המובילים בעולם. מה חשוב לדעת אודות המרכז שדואג לכם בכל רגע בחיים? להלן כל הפרטים.

המרכז הרפואי שערי צדק – 120 שנות מצוינות

המרכז הרפואי שערי צדק ממוקם בלב העיר ירושלים וממלא לאורך השנים תפקיד מאוד מרכזי בחיי העיר באוכלוסייה. סיבה לכך נובעת בשל היותו מרכז רפואי רב תחומי של המציע שירותי רפואה מתקדמים הכוללים בן היתר: 30 מחלקות אשפוז לצד למעלה מ-70 יחידות ומרפאות. מאז שנת 1909 המרכז הרפואי שערי צדק מעניק שירותי רפואה מעולים לרווחת תושבי ירושלים והסביבה כאשר הצירוף בין רפואה מתקדמת לבין התאמה אישית המתבצעת בעבור כל מטופל היא זו שהפכה אותו לאחד ממרכזי הרפואה המובילים והמוערכים ביותר בישראל. מדובר בבית חולים ענק אשר משתרע על פני שטח של כארבעים וחמש 1000 מ' מרובע והוא כולל השרה בניינים המחוברים ביניהם לצד שטח חניה נרחב.

במרכז הרפואי עובדים למעלה מחמשת אלפים עובדים אשר מורכבים בין היתר מרופאים, אחיות לצד רפואי שעובר הכשרות מקיפות בתחום.  נוסף להם, פועלים בבית החולים כ-5,000 מתנדבים. כמי שרואים בשירות הרפואי כחלק בלתי נפרד מסיוע לרווחת תושבי העיר ירושלים,  מעניק המרכז טיפול מהיר ויעיל גם באירועים שוטפים וגם באירועים רבי נפגעים. כך לדוגמה, בשנת 2016 נחנך לראשונה בשערי צדק מערך המוח אשר מאפשר לספק לפגועי ראש טיפול מיטבי, לצד שיפור השירות למטופלים על ידי שילוב של מכשור רפואי מתקדם.

 

 

רואים בכל מטופל כעולם במלואו

הייחודיות של המרכז הרפואי שערי צדק נובעת בן היתר בשל היכולת להעניק לכל מטופל את השירות הרפואי המתקדם ביותר, ועדות לכך ניתן למצוא בתגובות אוהדות מצד מטופלים ומטופלות אשר הגיעו לקבל טיפול שגרתי או דחוף בבית החולים.  כאשר לוקחים בחשבון את העובדה כי בשערי צדק עובדים מיטב הרופאים בתחום הגניקולוגיה, ילדים, רפואת משפחה ועוד, תוכלו ל היות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה לו אתם זקוקים, בין אם מדובר במקרה דחוף או במקרה של קבלת טיפול רפואי שגרתי.

מתקדמים לדור הבא של עולם הרפואה

נוסף להיותו מרכז רפואי מדובר גם במכון מחקר ואקדמיה אשר מתמקד בקידום המחקר וההוראה ביחד עם בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. כבית חולים פרטי, כל הפעילות השוטפת של בית החולים ממומנת על ידי תורמים מכל רחבי העולם כמו גם מהארץ, כאשר בכל יום נעשה מאמץ לשלב את הטיפול האיכותי ביותר, לבין הרגישות לצרכי המטופלים. על כן, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים שירות רפואי המתבצע ברמה הגבוהה ביותר.

לסיכום

רפואי שערי צדק מצליח מזה עשרות שנים לספק שירותי רפואה מתקדמים בעבור תושבי ירושלים והסביבה. בית החולים לקח חלק בשורה ארוכה של מחקרים לצד פיתוח של מחלקות חדשות אשר מעניקות מעטפת שלמה בעבור מטופלים החל משלב ההגעה ועד לשלב השחרור. מדובר במרכז רפואי מתקדם ומוביל בתחומו אשר יניב לכם את הידיעה הברורה כי אתם מקבלים מענה המותאם בדיוק לצרכים שלכם ושל בני המשפחה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.