בשנים האחרונות יותר ויותר צרכנים החלו להבין כי לסבון מוצק ישנם יתרונות בולטים ביחס לסבונים נוזליים. מהם ארבעת הסיבות לחזרה לסבון מוצק? להלן הפרטים.

שימוש בסבון מוצק: 4 סיבות מצוינות למה הגיע הזמן לחזור לסבון מוצק, כמו של פעם אך עם טוויסט

שגרת הטיפוח שלנו חשובה לכל אחד, בייחוד בפן האסתטי, כמו גם הפינוק אחרי יום עבודה ארוך ומתיש. למעשה, אם בעבר רכשנו סבון מוצק כיום ניתן לראות אין ספור סוגים של סבונים, כאשר הנפוצים ביותר הם הסבונים הנוזליים. אולם, מגמה הולכת וגוברת בעולם הטיפוח היא ללא ספק מעבר לרכישה של סבון מוצק, אותו רצוי לרכוש דרך חברה מקצועית בלבד. מדוע ולמה גם כדאי לכם לחזור לסבון המוצק והאהוב? חקרנו ובדקנו את הסוגייה, ומצאנו ארבע סיבות מצוינות לחזרה. אם לאחר הקריאה תרוצו לרכוש סבון, תוכלו להסביר זאת באמצעות הסיבות הבאות:

חומרים טבעיים בלבד

באמצעות רכישה בחנות של מיכל סבון טבעי תוכלו להעניק לגוף לחות מוגברת אשר מקורה בחומרים טבעיים בלבד. סבון מוצק הוא סבון אשר עשיר בוויטמינים ומינרלים ולכן אין בו חומרים משמרים אשר עשויים להוביל לאדמומיות או גרד בעור.

לחות מוגברת

בסבון מוצק יש ריכוז גבוה יותר של לחות, ולכן הוא מעניק לעור תחושה נעימה גם שעות רבות לאחר המקלחת. לחות כידוע מהווה חלק בלתי נפרד מהחיוניות של העור, בעיקר באזורים אשר נוטים ליובש כמו כפות הידיים, ברכיים ואזור המרפק.

4 סיבות טובות- לחזור לסבון מוצק

ריח שנשאר לאורך זמן

ביחס לסבון נוזלי, הסבונים המוצקים משאירים ריח נעים לאורך זמן, פי שלוש מאשר סבון נוזלי, ובייחוד הסבונים של מיכל. שימת הדגש על בחירת חומרי הגלם בשילוב של עבודת יד קפדנית מצליחים ליצור סבון מוצלח במיוחד אשר נשאר איתכם לאורך זמן רב. החשיבות של הריח היא משמעותית, ולכן באמצעות רכישה של סבון מוצק תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים מוצר מצוין אשר יחזיק מעמד לאורך זמן רב כמו גם ישאיר ריח על הגוף אך גם בחדר האמבטיה, למשך שעות רבות ומענגות במיוחד.

עבודת יד קפדנית

אין ספק כי ניתן להבחין בהבדל בין סבון נוזלי אותו ניתן לרכוש בסופר לבין סבון מוצק שנעשה בעבודת יד. השוני הוא בעיקר בשל העובדה כי מדובר בסבונים איכותיים אשר נעשים בעבודת יד עדינה במיוחד, ולכן האפקט המתקבל הוא לא רק בריח אלא גם ברמת האיכות. לקוחות שהחליטו לעבור לסבון מוצק לאחר שנים עם סבון נוזלי דיווחו על ריח משגע ועל נראות מנצחת אשר מעניקה לחדר האמבטיה נופך יוקרתי ומסוגנן, ולכן מדובר בסיבה נוספת ונפוצה מאוד למעבר לסבון מוצק.