הרפואה הסינית התפתחה לפני מעל 3,000 שנה, ועם זאת עדיין נשארת רלוונטית בימינו, זאת בשל השימוש בחומרים טבעיים לטיפול ומניעה של מחלות שונות, הרלוונטיים היום בדיוק כפי שהיו רלוונטיים בעבר. מהי הרפואה הסינית ועל מה היא מתבססת? מה היתרונות של טיפול ברפואה הסינית? כל התשובות ומידע נוסף במאמר שלפניכם.

מה זה רפואה סינית?

הרפואה הסינית מטפלת בכל סוגי המחלות, משום שלפיה הטיפול צריך להתמקד בכל הגוף ולא רק באיבר או אזור מסוים. זוהי רפואה מונעת המדגישה את חיוניות הנפש והגוף, במטרה להגיע לחיים מאוזנים ובריאים יותר. לפי תורת הרפואה הסינית, האדם הוא פרט המורכב מחלקים שונים שמשפיעים אחד על השני ומאזנים אחד את השני. אם האיזון מופר הגוף מאותת בצורה פיזית, כמו תחושת כאב או עליית חום. מטרת הטיפול ברפואה הסינית הוא לטפל באיזון שהופר, וכך להקל על הסימפטומים והכאבים. הטיפול מתאים לכל אחד, בהתאם להמלצת גורם רפואי, ויעיל למגוון בעיות בתחום האורתופדי, בעיות שינה, סטרס וחרדה, בעיות עיכול ועוד. היום אפשר למצוא קליניקה לרפואה סינית בירושלים ובערים אחרות, עם אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום.

יתרונות הטיפול לפי הרפואה הסינית

לרפואה הסינית יש מספר מאפיינים בעלי יתרונות:

 

 

לסיכום

הרפואה הסינית מתייחסת לאדם כמכלול שלם, לכן מטפל ברפואה הסינית ישאף להגיע למקור הבעיה והגורמים שלה, ועל ידי כך לקבוע את התוכנית הטיפולית. הרפואה הטבעית מסתכלת על כל הרבדים של האדם במטרה להבריא אותו, ולא רק להקל על הסימפטומים. הרפואה הסינית היא אישית, מקיפה, מניעתית והרמונית, ללא תופעות לוואי ומסייעת למניעה ולתחזוקה. אבחון מתאים אצל מטפל ברפואה הסינית יכול להקל מאוד על בעיות רפואיות, ואף לטפל בהם בעזרת שימוש בחומרים טבעיים בלבד.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.