מאמני כושר? ובכן, יש סיכוי לא רע שגם בכם פגעה תקופת הקורונה מבחינה עסקית וכלכלית. ההגבלות המחמירות וההנחיות המתעדכנות חדשות לבקרים לא מאפשרות להעביר בשיטה הקלאסית של פנים אל פנים ולכן אתם נדרשים כיום למצוא פתרונות יצירתיים כדי להמשיך ולעסוק במשלח ידכם וכמובן כדי להתפרנס בכבוד ממה שאתם עושים. למרבה המזל אנו חיים בעידן טכנולוגי שבו היום יותר מתמיד, אפשר בהחלט לרתום את כוחו של האינטרנט לטובתנו ולהמשיך לספק למתאמנים שלנו שירות איכותי. אם גם אתם נמצאים במצב המבלבל הזה, הכנו מדריך קצר עם הדרכים בהן תוכלו לעשות את זה ועל מה כדאי לשים דגש.

אימונים בזום

יכול להיות שאתם כלל לא מודעים לכך, אבל רבים מהלקוחות שלכם עברו לקבל שירותים מסוימים דרך הזום ואין סיבה שלא תעשו זאת גם אתם. בראש ובראשונה חשוב לבחור בספק אינטרנט איכותי, מקצועי ואמין כדוגמת ספק אינטרנט itc שיכול להבטיח שכל האימונים יעברו על הצד הטוב ביותר ללא תקלות מיותרות, באגים או ניתוקים. לאחר מכן חשוב להכין את האזור בן תעבירו את האימונים ולוודא כי הוא גדול דיו כדי להדגים את התרגילים השונים. כמו כן רצוי בהחלט לפנות משם דברים שאינם קשורים כי זה יכול בהחלט להיתפס כחוסר רצינות בעיני התלמידים.

מאמני כושר מקצועיים כך תיעזרו באינטרנט כדי להעביר אימונים בימי הקורונה (ולהגדיל מכירות!)

הקמת אתר עסקי

צעד מצוין נוסף שתוכלו לנקוט בו הוא הקמה של אתר עסקי. דרך אתר כזה תוכלו להמשיך ולשווק את עצמכם בצורה טובה וכמובן תוכלו להעלות תכנים רלוונטיים שיעזרו ללקוחות שלכם להמשיך בשגרת האימונים. בהמשך כדאי לבחור גם בקידום איכותי אורגני וממומן לאתר כך שתוכלו לקדם אותו בצורה טובה במרחבי הרשת. גם כאן, ספק itc או ספקי אינטרנט איכותיים אחרים הם לא עניין של פריבילגיה או פינוק, אלא דרישה הכרחית על מנת שהאתר יעבוד כמו שצריך ושחווית המשתמש בו תהיה טובה ונוחה. הקפידו על העניין הזה ואל תתפתו לבחור בספקים חובבים.

הקמה של ערוץ יוטיוב

לבסוף, רצוי בהחלט להקים ערוץ יוטיוב משלכם בו תוכלו להעלות תכנים מעניינים ולפרסום אותם באתר שלכם ובפרופילים השונים ברשתות החברתיות. כדאי בהחלט לרכוש ציוד מקצועי בסיסי לצילום איכותי ואפילו להיעזר בעורך וידאו כך שתוכלו לוודא שהסרטונים הם קלילים, מעניינים ורלוונטיים לגולשים. זאת דרך מצוינת אגב גם למשוך לקוחות חדשים ולהראות לעולם בדיוק מי אתם וגם כאן itc או ספקי אינטרנט מומלצים אחרים הם קריטיים לחוויית משתמש טובה וכמובן על מנת שתוכלו להעלות את התכנים שלכם בקלות וללא תקלות.

בשורה התחתונה

יכול להיות שזה נראה לכם מורכב וחדש, אבל אנחנו יכולים להבטיח שברגע שבוחנים את הנושא לעומק מבינים כי השד לא נורא בכלל. הקפידו לפעול גם דרך האינטרנט ותוכלו בהחלט להתגבר על הקשיים בתקופת הקורונה.