מזרנים מחברה מקצועית

למרות שרכישה של מזרן היא לא עסק זול, אך עדיין מדובר בהשקעה משתלמת בשל ההיבט הבריאותי הנלווה למזרן. כיצד המזרן משפיע על איכות השינה והבריאות? ובכן, אנחנו כאן עם כל הפרטים.

מזרן איכותי = איכות חיים

זה לא סוד שענף המזרנים חווה בעשור האחרון שינויים דרמטיים, וזאת בשל שורה של מחקרים אשר הוכיחו באופן חד משמעי כי למזרן יש השפעה משמעותית על איכות החיים ועל הבריאות. מזרן איכותי הוא מזרן התומך במבנה הגב, ולכן יכול למנוע כאבים באזור החוליות, כתפיים וצוואר. נוסף לכך, באמצעות מזרן איכותי ניתן לספק תמיכה לאזורי לחץ בגוף. ההמלצה היא להחליף את המזרן בכל שבע שנים, ולכן אם יש ברשותכם מזרן ישן – זה הזמן לבצע רכישה של מזרנים מחברה מקצועית שמתמחה בתחום, מתוך הבנה כי למזרן שלנו יש השפעה משמעותית על איכות השינה ועל הבריאות הכללית.

כיצד המזרן משפיע על איכות השינה?

כאשר המזרן אינו איכותי, אנו עלולים להתעורר מספר פעמיים בלילה – מבלי להבין מדוע. לא פעם הקפיצים של המזרן אינם עומדים בעומס וכתוצאה מכך קורסים, ולכן בעבור אנשים הסובלים מכאבי גב מדובר בהחמרה נוספת במצבם. נוסף לכך, ברבות השנים צובר המזרן אבק ולכלכוך ובשל כך צבעו הופך לדהוי. מעבר לנראות, מדובר גם בסכנה בריאותית מהמעלה הראשונה. לכן, נדרש לפנות לחברה מובילה בתחומה המתמחה בתחום המזרנים בכדי לבצע את הרכישה באופן המשקף את הצרכים הנדרשים ותוך שימת דגש על רכישה של מזרן אורטופדי העומד בסטנדרטים בין לאומיים. מומלץ תמיד לבקר בחנות ולבחון בעצמכם את המזרנים לפני הרכישה, כך שתוכלו להרגיש בעצמכם את האיכות של המזרן וכיצד התנוחות השונות של השינה משתפרות באופן משמעותי בזכות ההחלפה של המזרן למזרן חדש, איכותי וחדשני.

מזרנים

כיצד לבצע בחירה נכונה של מזרן?

בחירה נכונה של מזרן מבוססת בראש ובראשונה על חומרי הגלם. בד לטקס טבעי מעניק תמיכה מצוינת לגב, והוא נחשב לבד אוורירי ובעל תכונות אנטי בקטריאליות. מדובר בפרמטר חשוב מאוד, בשל העובדה כי שמזרנים נוטים לספוח חיידקיים ואבק המשפיעים באופן ישיר על בריאותנו. בשל כך, בד לטקס טבעי מאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים מזרן איכותי אשר יחזיק מעמד למשך שנים רבות, כאשר באמצעות חברה מקצועית כמו גטה תוכלו לקבל מזרן הביתה לצורך התנסות, כך שלמעשה אתם יכולים לבחון את המזרן בעצמכם ולהבין האם הוא מתאים לכם.

שימו לב כי רכישה דרך חברה מקצועית מהווה את הדרך הטובה ביותר לצורך רכישה נכונה, הן בשל הליווי האישי אותו אתם מקבלים והן בשל ההיצע האדיר של מזרנים אשר נבדקו בקפידה ועומדים בסטנדרטים בין לאומיים מבחינת המבנה, חומרי הגלם וכמובן התחושה האישית.