מנורת מלח

בעיות נשימה הן בעיות נפוצות אשר עלולות להשפיע באופן משמעותי על איכות החיים. בכדי שתוכלו להתגבר על הבעיה, להלן הדברים אותם מומלץ לעשות בכדי להקל על הבעיות כמו גם דברים אותם אסור לעשות בשום פנים ואופן, כך שתוכלו לחיות לצד הבעיות – ולא להחמיר אותן.

סובלים מבעיות נשימה? אלו הדרכים בהם תוכלו לסייע לעצמכם

אם אתם סובלים מבעיות נשימה, אתם בוודאי מודעים לעובדה כי אורח החיים שלכם משפיע באופן משמעותי על החמרה במצב בעיות הנשימה או לחילופין הקלה. בשל המודעות ההולכת וגוברת לבעיות נשימה, כיום ניתן להיעזר במגוון רחב של כלים אשר נועדו לסייע לכם בהתמודדות עם הבעיה. אחד הכלים היעילים הוא ללא ספק מנורת מלח. מנורת מלח דקורטיבית וגם מרגיעה היא מוצר הנועד לסייע בעבור סובלים מבעיות נשימה, בשל ריכוז המלח הגבוה אותו ניתן לספוח לריאות, ובהתאם לכך לפתוח את דרכי האוויר. מדובר במנורה יפהפייה אותה ניתן להציב בסמוך למיטה, ובכך ליצור לעצמכם מקום מרגיע ושלו. נוסף לכך, חשוב לבדוק כי חדר השינה שלכם מאוורר באופן קבוע. אם החדר חנוק, אתם עלולים לסבול מתסמינים של חנק, ולכן הקפידו לפתוח באופן קבוע את החלונות וכן להשתמש במאוורר תקרה בעת הצורך.

שימוש באמצעים פרא-רפואיים לטובת שיפור בעיות נשימה

דרך מצוינת להתמודד עם בעיות נשימה כוללת גם שימוש במכשירים טכנולוגיים אשר פותחו בכדי לסייע בעבור פתיחת מעברי האוויר, דרך הזרמה של אוויר בלחץ גבוה. מכשיר אִינְהָלַצְיָה הוא מכשיר פרא-רפואי הנועד בעבור ילדים ומבוגרים הסובלים מבעיות נשימה, והוא נועד להחדיר תרופות ישירות לריאות. נוסף לכך, דרך הרופא ניתן לקבל תרופות מרשם כמו גם משאף (במידה ואתם סובלים מאסתמה) לצורך פתיחה של מעבר האוויר, ויצירה של אורח חיים נורמטיבי לצד בעיות הנשימה.

תרגילי נשימה

תרגילי נשימה מהווים גם הם דרך מצוינת לפתיחה של מעברי האוויר, כמו גם לצורך הרגעה במצבי דחק. דרך אתרים מתמחים ניתן לאתר בקלות תרגילי נשימה אותם ניתן לתרגל בבית, ובשילוב של שמנים אתריים ניתן בהחלט לייצר איזון, כמו גם לתרום באופן משמעותי לתחושה האישית בעת התקף נשימה.

פעילות גופנית מאומצת – אסורה לסובלים מבעיות נשימה

פעילות גופנית אירובית עלולה להחמיר את בעיות הנשימה שלכם, ולכן יש לבצע פעילות ספורטיבית רק בפיקוח מצד מאמן כושר מקצועי. נוסף לכך, עישון מהווה גם הוא סכנה בריאותית מהמעלה הראשונה בשל הרעלים כמו גם העשן החוסם את פתחי האוויר ועל כן אם אתם מעשנים – זה הזמן להפסיק, בין אם מדובר בהצטרפות לקבוצת גמילה או בטיפול פרטני. לסיכום, שימו לב לדגשים הללו ובכך תוכלו ליצור לעצמכם איכות חיים מצוינת המשלבת את הרפואה הקונבנציונאלית כמו גם עזרים טכנולוגיים, לצורך שיפור והתמודדות עם הבעיות.