הנופים הקסומים של פורטוגל

לא מעט דובר על תרומתו של הטבע למצב הרוח, ועד כמה טיול בטבע ובמקומות עשירים בגווני ירוק יכול להועיל לנפש. לאחרונה, הפכה פורטוגל לאחד היעדים המובילים ביותר בקרב ישראלים, ולא בכדי. למרות שמדובר ביעד תוסס, עשיר בחיי לילה ובתרבות – יש גם לא מעט מקומות מרגיעים וקסומים. סקרנים? ריכזנו בעבורכם מספר המלצות ליעדים מלאי שלווה ורוגע.

היערכות מוקדמת ותכנון מושכל

טיול באירופה אמנם יכול להיות ספונטני, אבל אם אתם מחפשים דווקא את המקומות המרגיעים והרגועים, חשוב לתכנן את הטיול מבעוד מועד, לברר את שעות הכניסה לאתרי הטבע השונים וכמובן להזמין מקומות בבתי המלון המקומיים. כמו כן, אם יש ברשותכם אזרחות אירופאית, סביר להניח שיהיה לכם קל יותר לשריין מקומות או לעבור בין מדינות האיחוד האירופי, ולבקר ביעדים נוספים באירופה. זה הזמן לעצור ולציין שאם אתם צאצאים של מגורשי ספרד ופורטוגל, תוכלו לבדוק ברשימה של שמות המשפחה לדרכון פורטוגלי, אם שם משפחתכם מופיע, ולפצוח בתהליך להוצאת הדרכון הפורטוגלי (שטומן בחובו שלל יתרונות והטבות).

מה חשוב לוודא בבחירת בתי המלון? ובכן מאחר ומדובר על חופשה בקונספט מרגיע, כזו שתועיל לגוף ולנפש, מומלץ לחפש אחר בתי מלון שמתאימים לקונספט ומציעים לאורחים מזון בריא וטיפולי ספא מרגיעים. אם ישנה אפשרות לבחור בבתי מלון מבודדים, צימרים או בתי הארחה הממוקמים בטבע – עשו זאת.

5 יעדים מרגיעים וקסומים שאסור לפספס

שנסכם?

יש לא מעט מקומות מרגיעים ברחבי העולם, כאלה שישרו עליכם שלווה ויאפשרו לכם להתנתק מטרדות היום-יום, לנקות את הראש וליהנות מחופשה מלאה ברוגע ושקט נפשי. בין כל המקומות הללו, גם פורטוגל תופסת מקום של כבוד, ומציעה למבקריה לא מעט יעדים מלאים בנופי טבע קסומים ומיוחדים.

מלבד זאת, את הטיול לפורטוגל כדאי לתכנן מראש, משום שיש כמה וכמה מקומות שכמות המבקרים בהם מוגבלת, ועל כן, יש לתאם הגעה מבעוד מועד. כמו כן, רצוי לחפש אחר בתי מלון שמתמחים בקונספט הרגוע, ולוותר על בתי מלון עירוניים והומים.

חופשה נעימה ומרגיעה!