הגעת למסקנה שהגיע הזמן לפתוח בשגרת אימונים? שיהיה בשעה טובה! אין ספק כי את עושה צעד חכם שיגרום לך להרגיש הרבה יותר טוב מבחינה גופנית ונפשית כאחד וכמובן יעזור לך לתחזק את הכלי שהכי חשוב שלך – הגוף שלך. יחד עם זאת, במיוחד בעבור מי שמדובר בהתחלה בשבילה, חשוב מאד להקפיד לעשות את זה נכון כדי לשמור על הבריאות. זה אומר להקפיד על תזונה נכונה לפני ואחרי האימונים, לא להגזים ולהתחיל תמיד בקטן, וכן – גם לדאוג לביגוד מתאים שיאפשר לך להפיק את המקסימום מכל אימון מבלי חלילה לסכן את בריאותך. הנה כמה טיפים לרכישת המלתחה שלך לקראת האימונים.

איזון נכון בין איכות לאופנה

מצד אחד ברור שאת רוצה בגדים שבהם תיראי טוב שיגרמו לך להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך. מצד שני, את צריכה בגדים איכותיים מבדים נוחים שיאפשרו לך תנועה מלאה וינדפו זיעה כך שגופך לא יתחמם יתר על המידה מבלי אפשרות להתקרר. לעתים נדמה כי מדובר בשני דברים שסותרים אחד את השני, אבל חשוב לדעת שזה ממש לא חייב להיות ככה. החנות האינטרנטית anywear למשל מאפשרת לך לרכוש מגוון רחב ביותר של בגדי ספורט – החל מטייצים ומכנסי ספורט, דרך טופים איכותיים וחזיות ספורט ועד לסטים שלמים לבחירתך, שהם גם אופנתיים במיוחד אבל גם איכותיים ומתאימים למגוון רחב מאד של סוגי אימונים. מומלץ לרכוש אך ורק ביגוד מהסוג הזה.

מתחילות להתאמן כך תרכשו מלתחה לאימוני ספורט-

התאימי את הבגד לאימון

אם את מתכננת אימונים אירוביים ארוכי טווח את צריכה סוג מסוים של ביגוד, כמו בדים מנדפי זיעה ובעדיפות בגדים מעט יותר משוחררים. לעומת זאת, אימונים אנאירוביים יהיו נוחים יותר עם בגדים צמודים (גם כאן חשוב לבחור בבד מנדף זיעה). הרעיון הוא למעשה לבחור בגד שיתאים לסוג האימון שלך ובגלל שאת בצעדים הראשונים שלך, יש סיכוי שאת לא ממש יודעת מה יתאים ומה פחות. לכן, אפשר בהחלט להתייעץ עם נשים נוספות ברשתות החברתיות ובאתרים שונים ויש סיכוי לא רע שתקבלי שם כמה טיפים חשובים שיעזרו לך. אחד היתרונות הגדולים ברכישת ציוד ספורט באינטרנט הוא שניתן לראות את הביקורות וטיפים חשובים בנוגע למוצרים.

התחילי בקטן

זכרי שאת בתחילת דרכך ועם כמה שהתלהבות היא דבר חיובי, פחות מומלץ לרכוש בגדים באלפי שקלים שבסופו של דבר לא תשמשי בהם. לכן, ההמלצה שלנו היא לרכוש סט אחד או שניים ולראות איך את מרגישה איתם. אם את רואה שמדובר בבגדים שנוחים לך ועוזרים לך באימון, תוכלי מכאן לרכוש בגדים נוספים אחרי שיש לך יותר מידע ביד.

אל תתפשרי

זכרי – ביגוד לא מתאים יהפוך את האימון למפרך יתר על המידה ולא מהנה במקרה הטוב, ובמקרה הרע עלול לגרום לך לשפשפות, פריחה ואפילו לפציעות. לכן, מומלץ להתייחס לעניין ברצינות ולא לבחור בסתם בגדים שהיו לך כבר בארון. בהצלחה!