סוכרת היא מחלה שמאופיינת בריכוז גבוה של גלוקוז בדם. המחלה נוצרת בשל הפרעה בייצור אינסולין ובפעולות האינסולין בגוף כאשר התגובה הלא מספקת של ייצור תאי אינסולין בדם גורמת לסבל וכאבים וירידה באיכות החיים.

מי שסובל מסוכרת ימצא עצמו מתמודד עם סימפטומים כמו עודף מתן שתן, צמא תמידי ורעב מופרז, עייפות וירידה במשקל ואפילו דלקות וזיהומים בגפיים שעלולים להחמיר ולהוביל לקטיעה. מי שסובל מסוכרת יודע שמעקב אחר המצב הגופני הוא חלק מההתנהלות מול המחלה, כאשר יש מוצרי חובה לסוכרתיים שיכולים לעזור להתמודד עם ולהקל על בעיות רפואיות וכאבים. אז באיזה מוצרים מדובר? הנה 5 דוגמאות:

מד סוכר

מד סוכר הוא מוצר שחולה סוכרת חייב להחזיק עמו ולידו אם הוא נמצא בבית או במקום אחר. את רמות הסוכר בדם חשוב למדוד בכול יום כדי לדעת האם יש צורך בטיפול רפואי מידי או עתידי. באתרים שעוסקים במוצרים לסוכרתיים תמצאו מד סוכר עם תצוגה גדולה, וחשוב לבחור מכשיר שמספק תוצאות אמינה ומהירות. אם תכנסו לאתר טוב תדעו כי כל המוצרים המוצגים באתר מפרטים את רמות הדיוק והמאפיינים של כל מוצר. בחרו מד סוכר ללא קוד שמספק בדיקה מהירה וקלה עם טיפת דם זעירה בלבד. כדאי לבחור מד סוכר שעומד בכל התקנות והבדיקות המחמירות ומאושר על ידי ארגון הבריאות העולמי.

טבליות גלוקוז

חיים ללא אוכל מתוק יכולים להיות מדכאים, וסוכרת משפיעה גם על המצב הנפשי של החולים. כדי להנות מאנרגיה וממשהו מתוק במהלך היום אפשר לבחור טבליות גלוקוז בטעמים לבחירה, החל מטעמי לימון או תפוז עד אוכמניות ופטל. טבליות גלוקוז מספקות אנרגיה במהלך היום וכדאי לבחור טבליות ללא הימצאות של קפאין או נתרן בטעמים שיעוררו אתכם ויעניקו לכם משהו קטן וטוב ליום נפלא!

מוצרי חובה לסוכרתיים: 5 אביזרים שאי אפשר בלעדיהם

תיק נשיאה לציוד סוכרת

מד סוכרת, ציוד רפואי, מחט לבדיקת סוכר, פלסטרים וחומר חיטוי לפצעים – כולם ציוד שסוכרתיים זקוקים לו ביום יום. כדי לשאת את הציוד בצורה טובה אפשר לרכוש תיק נשיאה לציוד סוכרת בו תוכלו לאחסן באופן מסודר את כל מה שאתם זקוקים לו ללא צורך בשקיות מיותרות ופיזור החפצים בתיק לא מתאים. בחרו תיק מקצועי עם חלוקת תאים ונרתיק קירור לשמירה על טמפרטורה נכונה של מוצרים שונים ותרופות.

דוקרן נוח ולא מכאיב לבדיקות סוכר

מי שמחפש דרך מתקדמת ולא כואבת לבדיקת סוכר יוכל לבחור דוקרן מפחית כאב באמצעותו מבצעים בדיקות סוכר עם מינימום תחושה בזמן הדקירה. דוקרן מסוג Chek Softclix מפחית את הכאב למינימום בשל טכנולוגיות מזעור כאב עם נוחות מותאמת ובחירת מגוון עומקי חדירה של המחט. הדוקרן יספק עדינות מרבית ויכולת לבדיקה במקומות שונים בגוף ולא רק באצבעות.

קרם לכף רגל סוכרתית

מרבית האנשים שחולים בסוכרת ירגישו כי כפות הרגליים שלהם מפתחות יובש דלקות. את הבעיה הזאת חשוב לפתור כמה שיותר מהר ולא להזניח! שכן סוכרתיים נוטים לסבול מזיהומים ודלקות בכפות הרגליים. בינתיים כדאי להיעזר בקרם קצף לכף רגל סוכרתית עבור מי שסובל מקילוף ויובש בעור. בחרו קרם שנספג במהירות ואינו סותם נקבוביות. מומלץ לבחור קרם שיספק תנועה לחופשית מריחה קלה והקלה בצריבה של העור.

את כלל המוצרים אפשר למצוא בחנויות המספקות ומתמקדות במוצרים לסוכרתיים. בין היתר חשוב לקבל המלצה מרופא לגבי מוצרים מומלצים. בריאות שלמה!