הדאגה לבריאות היא בעלת משמעות בעבור כל אזרח במדינת ישראל. למעשה, מעטפת הביטוח הניתנת על ידי הממשלה כמו גם רכישה של פוליסת ביטוח משלים לצד פרטי הם בעלי משמעות מבחינת היכולת לקבל מענה למגוון רחב של מצבים רפואיים, כאשר בחלק מהמקרים מדובר בעלויות כספיות גבוהות מאוד המקשות מאוד על הכיס של האזרחים. על כן, בדיקה באתר הר הביטוח מטעם משרד האוצר מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לדאוג לבריאותכם ולביטוח בו אתם מחזיקים, כל זאת מתוך מטרה לעשות סדר ואף לייצר שקיפות שתסייע לכם להימנע מתשלום של כפל ביטוח. מדוע מדובר בבדיקה שהיא בעלת השפעה חיובית על כל אחד ואחת מאיתנו? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

ביטוח בריאות – הגיע הזמן לעשות סדר, ולחסוך כסף

אזרחי מדינת ישראל זכאים לקבל ביטוח בריאות ממשלתי, כאשר התשלום נלקח מתלוש המשכורת החודשי. כל אזרח יכול לבחור את קופת החולים שלו, ובהתאם לכך לקבל טיפול רפואי גם במצב של שגרה וגם במצב של משבר. מאחר ומערכת הציבור הציבורית מתקשה לספק את המענה המתאים בעקבות מחסור ברופאים וצוותים, יותר ויותר אזרחים החליטו בשנים האחרונות להשקיע ברכישה של פוליסת ביטוח משלים וכן פוליסת ביטוח פרטית המציעים מגוון רחב של כיסויים, בהתאם לרקע הרפואי. בדיקה בהר הבריאות מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור תמונת מצב מדויקת של מצב פוליסת הביטוח הבריאותיות, וזאת כחלק מהבנה כי לא פעם מתגלה כי ישנן פוליסות כפולות שיוצרות מעמסה כלכלית על כל משק בית בישראל.

שווה מאוד לעשות בדיקה באמצעות האתר של משרד האוצר, וזאת בשל העובדה כי מדובר בבדיקה המתבצעת בחינם ומאפשרת לכם בתהליך הזדהות קצר לבחון האם יש לכם ביטוחים כפולים, ובהתאם לכך לבטל אותו או לאחד בין הפוליסות השונות. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, להזין את הפרטים האישיים שלכם ולאחר קבלת תמונת מצב, לבצע ניתוח המתבצע באמצעות אנשי מקצוע המתמחים בתחום לטובת יצירה של מענה ביטוח המותאם לצרכים הרפואיים שלכם.

 

 

מהם היתרונות של שימוש בהר הביטוח?

מדובר בפלטפורמה חדשנית אשר מאפשרת לציבור הרחב לבצע את הבדיקה באופן מקוון, ומבלי לצאת מהבית. בנוסף, מדובר באתר מטעם ממשלת ישראל אותו מתפעל ומנהל משרד האוצר, ועל כן כל הפרטים שלכם חסויים ואינם ניתנים לגילוי על ידי משתמשים אחרים. החיסכון הכספי אותו אתם יכולים לקבל בזכות השימוש במערכת הזו מהווה דרך ליצירה של חיסכון המגיע לידי ביטוי באמצעות ביטול של כפל ביטוח. על פי ההערכות אלפי ישראלים מחזיקים בפוליסות כפולות, ועל כן האתר הזה נותן את המענה שדרכו ניתן לקבל החלטות מושכלות בנוגע להיבט משמעותי וחשוב מאוד בחייו של כל אזרח במדינת ישראל, בייחוד על רקע הצורך ההולך וגובר בשירותי בריאות איכותיים.

לסיכום

אתר הר הביטוח הינו אתר ראשון מסוגו אשר מאפשר לציבור הישראלי לבצע בדיקה ללא עלות של פוליסות ביטוח, כולל פוליסת בריאות. מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס, כאשר דרך האתר הזה ניתן להסיק מסקנות ולפעול באופן אשר מאפשר לנהל את תיק הביטוח באופן יעיל ובשקיפות מלאה, לכל אורך הדרך. בדיקה זו מאפשרת לכם כמבוטחים בחברות הביטוח לקבל שליטה מחודשת על תיק הביטוח שלכם, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בביטול של כפל ביטוח בעקבות תשלום על אותה הפוליסה בעבור שתי חברות ביטוח שונות או לטובת השוואת מחירים, כחלק מרכישה של פוליסה בהתאמה אישית. על כן, זה הזמן להיכנס לאתר, להשלים את תהליך הזיהוי ולקבל את המידע לו אתם זקוקים בעקבות קבלת תמונת מצב בנוגע להיקף הביטוחים הרשומים על שמכם.