אם גם אתם מקפידים על שגרת כושר גופני באופן קבוע ובמיוחד אם בחרתם לעשות את זה עד היום מהבית, אתם וודאי יודעים שמצריך רכישה על בסיס קבוע של אביזרי כושר שונים. כלומר, בהתחלה אפשר בהחלט להסתפק בהליכות או ריצות עם שילוב של אימון בעזרת מתקני הכושר הפזורים בגינות הציבוריות ברחבי הארץ, אבל מי שרוצה גם לראות גרף שיפור צריך גם להקפיד להתחדש באביזרי כושר ביתיים שונים שיאפשרו לכם להפיק יותר מאימונים שלכם. אביזרים כמו הליכונים, אופני כושר, משקולות, רצועות TRX ועוד, אלו מוצרים שיאפשרו לקחת את הכושר הגופני שלכם לשלב הבא, אך מהצד השני בטווח הארוך מדובר על הוצאות לא מבוטלות כלל. בדיוק בגלל זה מומלץ להיעזר באפשרות הנוחה שקיימת היום לרכוש את האביזרים הללו ברשת, אבל רק בתנאי שיודעים לעשות זאת באופן מושכל. לשם כך הכנו עבורכם מדריך מקוצר עם כל הנקודות החשובות שצריך לקחת בחשבון על מנת לבצע רכישה חכמה. בהצלחה!

דירוגים והשוואות

ראשית כל אנחנו מאמינים שלא משנה באיזה מוצר מדובר ואם זה מוצר זול יחסית כמו קייס לטלפון בריצה או אוזניות לספורטאים או שדווקא מדובר על מוצרים יקרים יותר כמו הליכונים – לא כדאי לרכוש ללא השוואה קפדנית, היכרות עם המוצרים השונים שיתאימו לכם ומעבר על דירוגים של מוצרים כאלו. ברחבי הרשת תוכלו למצוא לא מעט אתרים כאלו בהם תוכלו למצוא מידע אמין ובלתי תלוי שיסייע לכם לעשות זאת ובכמה מן האתרים הללו תוכלו גם למצוא קישורים מהירים לאתרים מהם ניתן לרכוש את המוצרים. my list הוא אחד האתרים השימושיים בהקשר הזה ודרכו תוכלו לשאוב את כל המידע החשוב שאתם צריכים לפני הרכישה.

מידע אובייקטיבי מהרשתות החברתיות

למען האמת, לא כל כך קשה למצוא מידע על אביזרי כושר שונים, אבל הבעיה שלא תמיד מדובר על מידע אובייקטיבי ומהימן כאשר בהרבה מקומות ישנו אינטרס חבוי מאחורי הפרסום. לעומת זאת, ברשתות החברתיות ובפרט בקבוצות הכושר הביתי השונות, תוכלו לקבל מידע אובייקטיבי למדי מאנשים בלתי תלויים. שימו לב – גם במקומות האלו ניתן למצוא לא אחת תוכן פרסומי במסווה של המלצה אובייקטיבית וחשוב לוודא שאין שום אינטרס מכירתי מאחורי הדברים. הקפידו לברר דברים חשובים כמו זמני השילוח, המוצר בפועל אל מול התיאור שלו וחווית הרכישה באופן כללי. חשוב לדעת שרכישה באינטרנט יכולה להיות מומלצת מאוד, אבל חשוב לקבל המלצות על מוצרים טובים ממקורות מהימנים.

מדריך: איך לקנות אביזרי כושר אונליין?

התייעצו עם מאמני כושר

הייעוץ עם מאמני כושר מקצועיים הוא מעולה משתי בחינות, ולא משנה אם אתם מתאמנים באופן פרטי או בחדר כושר. קודם כל מדובר על אנשי מקצוע שמכירים בדרך כלל לעומק את האתרים המובילים ששווה לרכוש אליהם ושנחשפים כל הזמן למבצעים ודילים חדשים שווים. מעבר לכך, הייעוץ שלהם יאפשר לכם לרכוש מוצרים שבאמת מתאימים לכם וכך לא תמצאו את עצמכם עם מוצר יקר שלא באמת מתאים לכם ושאולי בכלל אין לכם בו צורך. עם זאת גם כאן חשוב לשים שלאותו המאמן איתו אתם מתייעצים אין אינטרס חבוי והוא לא עובד עם אף חברה.

התייעצו עם החברים

לבסוף, שווה מאד לשאול את החברים שלכם שגם מתאמנים בבית מהיכן הם רוכשים אונליין את אביזרי הכושר שלהם. מי שעושה זאת כבר זמן מה, במיוחד אם מדובר בחבר קרוב ואדם עליו אתם סומכים, ישמח לחלוק אתכם את המידע ולעזור לכם למצוא את האתרים המובילים עם השירות הטוב ביותר והמחירים הכי משתלמים.

בשורה התחתונה – אם תגלו סבלנות לפני כל רכישה ותקפידו לאסוף מידע חשוב תוכלו בהחלט לחסוך הרבה מאד ברכישת אביזרי כושר.