הגיע הזמן להתיישר: הכול על טיפול בעקמת בגב

תזוזה של החוליות בגב יוצרת מצב שנקרא עקמת גב. מדובר במצב רפואי שכיח המשפיע באופן משמעותי על איכות החיים, וזאת בשל חוסר איזון באיברי הגוף אשר מוביל לכאבים לצד יציבה שאיננה תקינה. חשוב לציין כי במרבית המקרים הפרעה זו היא איננה מולדת, והיא נוצרת בעקבות שורה של גורמים כמו למשל א-סימטריה של האגן, שינוי במבנה החוליות, הסרה של איבר מהגוף במסגרת של ניתוח ועוד. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לקבל שורה ארוכה של טיפולים שנועדו לא רק להפחית את הכאבים אלא גם להוביל ליצירה של איכות חיים משופרת, וזאת על ידי התערבות מקצועית המתבצעת על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום. מה חשוב לדעת אודות טיפול בעקמת גב? להלן כל הפרטים.

טיפול בעקמת גב – כל מה שצריך לדעת

טיפול בעקמת גב מתבצע באמצעות טיפול ממוקד המתבצע במסגרת פיקוח מצד רופא לצד אפשרות לפנייה לקבלת טיפול אלטרנטיבי שנועד להוביל ליצירה של מערך המבוסס על ניהול של העקמת, וזאת כחלק מהבנה כי אין מדובר בתופעה רפואית שיכולה להיעלם אלא מדובר בתופעה כרונית המלווה לכל אורך החיים. המצב הרפואי הזה יוצר קשיים ועל כן פנייה לקבלת טיפול אלטרנטיבי המתבצע אצל מרכז רפאל הנחשב לאחד מהמרכזים המובילים בארץ בתחום הרפואה האלטרנטיבית, וזאת בשל שיטה אותה פיתח ד"ר רפי פרטר, כירופרקטור בעל ניסיון של מעל ל-30 שנה בתחום.

 

 

הטיפול בעקמת גב מבוסס על זיהוי מדויק של מקור הכאב לצד חיזוק המכניקה של האיברים הפנימיים בגוף, וזאת על ידי גיבוש של תוכנית טיפול פרטנית המותאמת בעבור כל מטופל. האבחון המדויק לצד שורה של טיפולים טבעיים כמו למשל דיקור סיני לצד פיזיותרפיה המתבצעת על ידי מיטב המטפלים בארץ. המטרה של הטיפולים הללו היא לעורר את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף ואף ליצור יכולת להוביל ליצירה של מערך הנועד ליצור שיפור משמעותי ביכולת להוביל ליצירה של מערך המפחית את הכאבים ואף ליצור איזון שהוא הכרחי, בייחוד לאור התסמינים של עקבת גב.

טיפול אלטרנטיבי בעקמת גב – חלק בלתי נפרד מהתמודדות עם העקמת

מאחר ועקמת היא מצב כרוני שלא נעלם, קבלת טיפול קונבנציונלי דרך הרופא לצד טיפול אלטרנטיבי מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להוביל ליצירה של מערך תומך שיכול לסייע לטובת התמודדות עם התסמינים אך גם אפשרות ליצור אורח חיים בריא ומאוזן המבוסס על טכניקות טיפול מתקדמות שבהן נעשה שימוש מזה אלפי שנים. דיקור סיני למשל נועד לטובת יצריה של איזון אנרגטי, ועל כן שילוב של הטכניקה הזו לצד תרגילים לחיזוק הגב מעולם הפילאטיס המתבצעים בפיקוח ואפילו בבית יאפשרו לכם להוביל לחיזוק של המערכות ובהתאם לכך יצירה של אורח חיי בריא ומאוזן, וזאת למרות הכאבים שמופיעים בעקבות עקמת.

לסיכום

עקמת בגב היא מצב כרוני שמתפתח בעקבות שורה ארוכה של נסיבות, חלקן מולדות וחלקן בעקבות חוסר איזון. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לקבל שורה ארוכה של טיפולים אלטרנטיביים שנועדו לסייע להתמודדות עם הכאבים ואף הפחתה שלהם, כל זאת במסגרת של ליווי מקצועי אותו אתם יכולים לקבל במרכז רפאל. עם שורה ארוכה של הצלחות בתחום וכן שימת דגש על יחס אישי, גם אתם תוכלו לקבל את הטיפול המתאים ביותר בעבור עקמת גב.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
נגישות